| Lina_4661 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Nothern Lights de la oriflame? cum e produsul? cum va pare?

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da, e minumat big grin daca nu il ai, iti recoamand sa-l cumperi :* Craciun fericit si sarbatori frumoase si in plus... un an nou plin de bucuriiwinking

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este scump dar este un parfum deosebit, imi place foarte mult.

| Slavic a răspuns:

Acest parfum nu se compara cu nimi in lume este fantastic

| natalia_2288 a răspuns:

Sincer ca nu prea e bun produsele de la intreprinderea asta. Tias recomanda sa alegi un alt producator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este scump.

| Lina_4661 explică:

Cam cit costa?