| carollina a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul passion dance de la avon? sa raspunda si baietii(daca le-ar placea acest parfum la prietena lor) si fetele

7 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Sincer nu e chiar placut mirosul de la passion dance, nu prea il suport la persoanele din jurul mew, mai bine alege alt parfum, ti-l recomand pe Incandescent happy.

| Caty_9264 a răspuns:

Mie imi place...

Răspuns utilizator avertizat
| Lale_2033 a răspuns:

Mie passion dance imi da senzatia ca miroase a fum de tigara. asta e parerea mea

| ZuZyK_7094 a răspuns:

Este un parfum placut, eu una il am de anul trecut si m-am saturat de mirosul acela.Imi place ca nu este nici scumplaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea tare,,, mie una numi place...imi place pur blanca si incadesent sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super super cool...il ador si sunt un nas fin ...nu vb degeaba!