| bella_5718 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul s8 night de la Oriflame?

12 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Il ador.

| adriangabor92 a răspuns:

Este foarte ok

| Marian3rd a răspuns:

Miroase a mort!

| crystynel23 a răspuns:

Sa stii ca si eu l-am achizitionat vara trecuta, are un miros placcut dar daca vrei sa ti-l iei ai grija ca un pic e dulce...nu prea merge pe caldura, mai mult pe timpul asta asa mai rece, sti? totusi, si sticla e interesanta asa ca eu ti-l recomand dar te avetizez inca o data... ARE UN MIROS DULCE!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miroase frumos, si mai ales acesta night

| GoodGuyDorel a răspuns:

Are gust de peste...

| Batgirl a răspuns:

E super...

| yoanita a răspuns:

Miroase foarte frumos am si eu! FunadA
?

| Annamaia a răspuns:

Nu am nimic de comentat.Pur si simplu adorabil! La fel ca si S8 white dar nu e foarte persistent :*
FUNDA? :*

| Annamaia a răspuns:

Nu am nimic de comentat.Pur si simplu adorabil! La fel ca si S8 white insa nu e foarte persistent... oricum merita big grin
FUNDA? :*

| Maria_Andra_1995 a răspuns:

Deci il am eu. E super misto :X:X:X

| Pop_Alecsz_1992 a răspuns:

Are un miros placut! Am si eu!winking