| EveEve a întrebat:

Ce parere aveti despre Paula Seling? Mie unul imi place si o admir foarte mult

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este o femeie/cantareata de nota zece. Frumoasa, talentata, inteligenta, carismatica, modesta si cu mult bun simt. Ne-a uimit, ne-a dovedit de nenumarate ori, ca se poate, ca are capacitati nelimitate (Eurovision, Dansez pentru tine). Respect! Bravo ei!

mira
| mira a răspuns:

Este extraordinara, culta, serioasa si talentata.Ar merita sa aiba un teatru de revista al ei, sa fie distribuita in roluri complexe care sa-i puna in valoare disponibilitatile.

| saymoon a răspuns:

De asemenea.
Pe langa faptul ca este frumoasa, dar are si o voce uimitoare.Colindele ei de Craciun m au fermecat, doar asta ascultam. Dar si restul pieselor sale sunt minunate.
Noi, romanii, ar trebui sa ne mandrim ca avem o asa voce minunata printre noi.
Numai bine.

| Pauliiici a răspuns:

Si eu o admir enorm! E singura vedeta serioasa pe care o cunosc si o ascult cu placere de fiecare data cand am ocazia. O iubesc foarte mult si as vrea sa vina mai des pe la noi prin oras!

| Andreutzzyk a răspuns:

E superba!:Xo admir si eu bravo ei:Xfunda?:*

| Bia1Trice a răspuns:

Hello. Are o voce de invidiat şi este foarte frumoasă la Eurovizion cei de acolo şi-au epuizat bliţurile pe ea big grin.

| Catacatalin_3114 a răspuns:

Paula Seling pe langa, ca este o femeie atragatoare / sexy din punct de vedere al barbatilor este si o cantareata care este demna sa reprezinte Romania la categoria ei.Pentru ca nu o cunosc personal am sa spun ca este o vedeta normala spre deosebire de celelalte. In rest o seara placuta!