| myky2507 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele cu pistrui? Toate rasp-votlove struck

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Foarte sexi!
Pa, pa.

| TwixulDrept a răspuns:

Sunt niste persoane obisnuite...nu ar trebui sa se simta complexati de acest lucru, unele persoane arata bine cu ei, altele nu oricum fiecare e frumos in felul lui big grin

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Au un aer obraznic asa.de baietas de 8 ani pus pe spart geamul vecinului cu mingea

| Patricia a răspuns:

Asa sunt ele si nu trebuie sa fie complexate de asta

Stefan
| Stefan a răspuns:

Persoanele cu pistrui le gasesc foarte atragatoare si placute.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Sincer nu`mi place saa am pistri si nu am.:X
iar despre persoanele cu pistrui ce sa zic.nu prea`imi placstraight face

mira
| mira a răspuns:

Sunt foarte interesante si atragatoare.

Răspuns utilizator avertizat
| TaylorSwift a răspuns:

Depinde cat de multi sunt! Daca sunt cativa pe obraji sunt super draguti (precum Linsday Lohan) dar daca toata fata si chiar si corpul sunt plini de pistrui e... YUK!

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Sincer. Mie nu imi plac pistruii deloc.hee hee
Dar sunt unele pers.kre nu arata asa de rau cu pistrui.

| AnnaMaariia a răspuns:

Nu am nici o parere de rau.sunt si ele persoane.nu?
prietena mea are vara pistrui si? nu are nimic diferit.
funda?happy

| Oti a răspuns:

Mi se par foarte dragutesmug
par asa mai naturale nu stiu de cethinking

| Ann3 a răspuns:

Pai ce parere sa am? Sunt dragute :X, eu nu am, dar de cand eram mica am vrut. Imi placeau pistruii de pe obrazut cuiva, si acum imi plac.

pup

| cryssa a răspuns:

Mi se par extrem de simpaticelaughing:X

| Anastasiaa a răspuns:

Depinde de cat de multi pistrui sunt thinking cand sunt cativa pe obraji sunt draguti, mai ales cand ies in evidenta, dar cand sunt multi si pe fata si pe maini, peste tot corpul, atunci nu ar trebui sa comentam, asta e nu alegem noi cum sa aratam :*.

| Hanaemi a răspuns:

Depinde de persoana. Unele arata bine si altele nu. Pistruii, mai ales cei accentuati de pe obraz, sunt considerati motive de sex-appeal.
Eu am, si sincer, nu ma derajeazabig grin.

| BlackScorpion07 a răspuns:

Poi nu am nici o problemabig grin si nu e bine sa razi sau sa jignesti pe cineva daca are pistruiwinking

| nonytzu a răspuns:

Nu am nici o problema cu persoanele care au pistrui.
am o colega in clasa care are pistrui sh este foarte draguta.
nu este o problema sa ai pistrui.

| Malynaa a răspuns:

Nu imi plac persoanele cu pistrui, dar nici nu le displac. Sunt de parere ca sunt persoane sensibile.

| Zuza_6379 a răspuns:

Poi.cum spuneau si celalti.sunt draguti. depinde cati sunt. Daca sunt doar putini pe obraji nu e problema.Si eu cunosc persoane cu pistrui si sunt foarte dragute.si mie imi plac.batting eyelashes