| anjellique a întrebat:

Ce parere aveti despre piercing urile in sfârcuri?

Răspuns Câştigător
| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Voiam sa-mi pun in contextu in care puteam sa ma intalnesc cu doua fete si sa ma muste de sfarcuri in acelasi timp intr-un context de camera de hotel cu lumanari si don perignon

15 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Bune daca vrei sa fii agatata cand te place vreunul (la propriu)

| gabicoo a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Sau vrea să facă o carieră frumoasă în industria filmelor xxx.

| RAY a răspuns:

Fiecare om are libertatea de a face orice doreste cu corpul lui, din partea mea poti face orice doreste inimoara ta cu tine, mie ar trebui sa imi pese de mine atat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oribile

| gabicoo a răspuns:

Mai bine îți pui inel în nas. Te "prinde" mai bine!

| TimberWolf a răspuns (pentru gabicoo):

Eu mi-am bagat in fund, in cazul in care vrea cineva sa ma violeze sa il incurce!

| wildthing a răspuns:

Horror...ca de altfel si cele din nas, limba, buric sau clitoris.

| StoicAnalysis a răspuns:

La tinerete pana in maxim 30 de ani, e ok sa le porti, daca chiar iti plac. Insa de la 30 de ani in sus, nu te astepta sa fi tratata cu respect sau cu seriozitate de catre parteneri. Pentru ca de la o varsta, majoritatea accesoriilor de genul, vor fi inutile si puerile.

| simplaexsistenta a răspuns:

O parere extrem de proasta

| DontActLikeMe a răspuns:

Fiecare cu placerile lui/ei

| Wolf1988 a răspuns:

O parere nu tocmai buna.

| DeeDee817 a răspuns:

N-au niciun rost, mi se par ca arată oribil, ii dureros și nici măcar nu îl vezi cum e ăla din buric

| CalinaXandra a răspuns:

Ce te interesează pe tine despre impresiile altora? Dacă îți place ceva, ti-l pui.

| adam7 a răspuns:

În funcție de părerile altora îți pui sau nu?
?

| Ilovebmw a răspuns:

E o vedere mai placuta cand termini pe ele happyhee hee