| LoOvE a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de par Rowenta SF6150? Am facut o alegere buna/proasta ca am cumparato?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0

p. s-Are ceramica?

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Are nanoceramica cea ce inseamna din cate stiu eu ca nu oferera o protectie prea buna. Se incalzeste cam greu( 30 de secunde), mai bine iti luai ceva de la Remington de bani aia si te alegei cu o placa de calitate mai buna. Scuza'ma daca gresesc insa tu nu te'ai uitat inainte de a cumpara placa daca are sau nu ceramica? Adica asta e un aspect foarte important, deoarece placa asta are nanoceramica, care ofera mai multa stralucire si mai putina protectie.

| LoOvE explică (pentru KellyGreen):

Pai daca am dat 230 lei am crezut ca are si ceramica crying((

| KellyGreen a răspuns (pentru LoOvE):

Tipic pentru. placile de la rowenta. Au un pret foarte ridicat si o calitate foarte scazuta.

| LoOvE explică (pentru KellyGreen):

Adica imi strica parul de tot?

| KellyGreen a răspuns (pentru LoOvE):

Nu, insa nu ofera o protecti la fel de buna ca placile cu ceramica. Iti recomand sa o folosesti mai rar, insa poti folosii niste spray de protectie termica, care protejeaza parul.

| BonneLess a răspuns:

Este buna, are si ceramica, dar mai bine cumparai una Remington S1005 am si eu dinasta si indreapta PERFECT!

| BlancaFantasma a răspuns:

Tocmai mi-am cumparat si eu unalaughing acum dupa ce am vazut ce raspunsuri ai primit ma indoiesc de calitate.la naiba nici eu nu stiu ce inseamna invelis nano ceramic sau cum este, cand am vazut ca scrie "ceramic" gata am zis ca`i bunalaughing a mai fost si 210 leistraight face sper sa ma tina ca daca nu ii bat pe aia dl altex, bine macar ca are 2 ani garantiestraight face