| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre punkeri(comportament,muzica)si stilul punk?(creasta, tepi, imbracaminte)? Vreau sa imi las din nou creasta de 3 mm prin parti si foarte mare pe mijloc(nu prea trebuie sa o dau cu chesti ca cum pun parul asa sta,e ca sarma)Insa batranii se uita ciudat la mine si ma dau afara din bisercia(serios un batran a vrut sa ma dea afara pentru ca am avut creasta,si ma si amenintat ca vine cu briciu si mi-o taie, si nu nu e ruda, e un domn mai ciudat care isi baga nasu peste tot)

4 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Ma amuzi baiete. Ce punker esti tu? Un punker merge la biserica? Si in primul rand nici nu cred ca stii ce inseamna punk, pe scurt punkeri sunt hateri care comenteaza tot ceea ce vad si nimeni nu-i suporta. Documenteaza-te inainte sa te dai cineva ce nu esti.

| anonim_4396 explică (pentru Lorde92):

Auzi boss(sau boasa daca esti fata), vorbeam de stillul lor vestimentar, nu ca sunt neaparat, si daca ma iei asa infipta, sa stii ca chiar(o cacofonie sa iti steie in gat) pot deveni si eu destul de insuportabil.Eu imi cer scuze daca consideri(iar cacofonie) ca am gresit undeva, insa daca continui sa fii asa infipta iti zic si eu 2, 3, 43 de vorbe.Pace?

| Lorde92 a răspuns:

Imi pare rau daca te-am jignit dar nu am vrut sa o iei personal.

| anonim_4396 explică (pentru Lorde92):

Si mie imi pare rau am fost un nesimtit :{ pace?