| Grimalkin a întrebat:

Ce parere aveti despre rochitele de genul http://4.bp.blogspot.com/......CF5091.JPG luate peste o pereche de jeansi skinni si cu o jacheta sau ceva aseamanator?

6 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Eu zic ca nu prea merge cu jeans. adica e o rochie, nu bluzita mai lunga. in schimb cu jacheta(mai ales una scurta), ar arata superwinking.

| inna a răspuns:

Rochia asta e prea lunga.nu cred ca ar arat bine mai ales in combinatia cu jeansi skinny. Poate o bluza stil baby-doll.

| Helăăău a răspuns:

Nu ced ca ar merge cu jeansi... E prea lunga pentru. a fi luata cu blugi.happy In orice caz cu un dres cu model, si cu jacheta DESCHEIATA big grin ar fi o tinuta faina.
Profita de un dar al feminitatii, nu-ti ascunde picioarele happy

| sweetale12 a răspuns:

Nu prea mi se pare ok... incearca eventual ceva rochita mai scurta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.rochia e naspha. e prea lunga si culoarea e prea tipatoare. Imi plac si rochiile lungi, dar ori lungi de tot ori scurte laughing

PS:Modelul e dragut. Dar trebuie pe alb si mai scurta ca sa o combini cum vrei tu. Si sa imi adaugi o esarfa turcoaz (cu conditia ca rochia sa fie alba ) Enjoy!happy

| annemarie_5897 a răspuns:

Mie mi se pare ca e prea lunga pentru skinnihee hee asta e mai mult o rochita de vara. parerea mea thinking