| AustralianTeaTree a întrebat:

Ce parere aveti despre rujurile si luciurile de buze de culoarea piersicii?

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Sunt foarte ok si la moda. Se poarta foarte mult naturalul, iar pentru adolescente este o idee foarte buna. Iti recomand luciurile de buze de la Bourjois Paris sau luciul de buze Onyx Lustre de la Avon.

| m0n1kmara a răspuns:

Sunt foarte cool, pentru mine inspira naturalete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un fan al lor, eu am doar un punct de interes in machiaj si acela sunt ochii si in cazu acesta trebuie sa folosesc nuante cat mai naturale. happy