| cocolina a întrebat:

Ce parere aveti despre sauna?

Răspuns Câştigător
| ILikeToKnow a răspuns:

Este folositoare, curata organismul de toxine si te ajuta sa slabesti, dar nu trebuie sa faci mai mult de 2-3 saune pe saptamana

12 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

O metoda relaxanta dupa o zi de stres, desi as prefera mai mult un masaj in locul saunei.

| hamsterx a răspuns:

La fel cum au zis si cei d pana acum atat ca eu am incercat sa intru la brasov, la paradisul acvatic...dk ai auzit si mai mult de 2 secunde nu am putut rezista inauntru, datorita caldurii f mari.pwpici big grin

| glitt3r a răspuns:

Cred ca este foarte tarehappy Numai sa ai grija sa nu mergi la saune de-alea naspa unde toti umflatii vin...Si foarte important sa te racoresti si sa te hidratezi dupa, fiindca pierzi multa apa prin sauna.

| xibalba a răspuns:

Nu mersi, nu suport caldura.

| marsy a răspuns:

Sanatos. arzi grasimile. te hidtatezi. te odihnesti. e tare!

| Butsilee a răspuns:

Prea cald laughing

| AsU_2581 a răspuns:

Este foarte buna.si relaxantabig grin

| toygirl a răspuns:

Sauna este un loc potrivit pentru odihna.acolo poti sa petreci un timp anumit cu colegi, prieteni, parinti, rude... Dupa un an de lucru sau chiar mai putin timp... poti pleca acolo si sa te relaxezi.Sauna este un loc placut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny90 esti nebun ...cum sa nu slabesti am trait sa o mai aud si pe asta laughing

| source a răspuns:

Foarte putine persoane cunosc beneficiile pe care sauna le poate oferi. O piele mai curata, o silueta de invidiat, eliminarea toxinelor etc sunt doar cateva dintre efectele pozitive ale saunei.

| source a răspuns:

App...nu slabesti daca faci sauna @iliketoknow

| actrita a răspuns:

Fffffffff folositoare! ca in filme! am sauna acasaa! 1manuala