| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Ce parere aveti despre scene kids? laughing. Mie imi plac mult mai mult decat cei emo big grin laughing.

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Pai scene nu e aceeasi cu emo oh go on.in nici un caz. emoistii: "aaaa, nu mai vreau sa traiesc. aaa imi place ca sunt singur.asa merit.sa ma omooor."adica retardati mintali care vor sa moara.scene e cel mai cool stil dupa parerea mea. ei sunt veseli si foarte simpatici.gen brookelle bones, hanna beth, dakota rose etc.imi place mult stilul.pacat ca unii cred ca este de fapt un stil emo(poate din cauza parului). pupici kiss

11 răspunsuri:
| Me23 Tia a răspuns:

Da sunt mult mai ok.sunt asa colorati.imi plac

| PaulW a răspuns:

Is aproape la fellaughing

| Derye a răspuns:

Vad ca tu asociezi scene cu emo. Nu sunt deloc asemanatori. Scene e vesel, emo e trist. Scene se imbraca curcubeu, emo in culori pale, inchise.

| cinevaiubestepealtcineva explică:

Stiu diferenta ma laughing!

| Derye a răspuns:

@bridgette: Firstly, emokids nu sunt retardati mintal. De fapt nimeni nu e retardat mintal, pentru ca termenul nu exista. Retardat simplu inseamna "prost" (pe romaneste). Prost mintal? straight face
Asa, revenind. Emokids nu se sinucid. Sunt tristi, dar sinuciderea nu e un factor determinant. Iti sugerez sa te mai documentezi.
SCENE e un SUBGEN al EMO. Deci, daca in viziunea ta emo = retardat, inseamna ca si scene = retardat, ceea ce tu tocmai ai infirmat.
De aici, eu nu pot sa trag decat o singura concluzie: retardata mintal esti tu. happy

Am spus...scene e un subgen al emo. E ca si cum as compara metal-ul cu rock-ul. Nu ai cum sa compari scene cu emo.

| Mar a răspuns:

@Derye! :Si acum ce vrei sa fac?raised eyebrows vrei sa incep sa te injur ca mai facut reatrdata mintala?raised eyebrows. crezi ce vrei.toata lumea are pareri diferite oh go on.crezi ce vrei caci mie chiar nu imi pasa straight face

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

:XIubesc stilul scene:XDeci pur si simplu, e facut pentru minelaughinglaughingCe'i drept, seamana cu emo, dar scene nu sunt sinucigasi laughing

| Chloé_9908 a răspuns:

Băi da nu pricepeţi? Emo nu înseamnă sinucidere. În fine. În interiorul meu sunt o scenikă', dar eu la exterior arăt ca o metalistă. Bine revenind. Scene sunt foarte populari.

| RoCk_4589 a răspuns:

Ii yubesk pe cei sceneeeeeeeeelove strucklove struck

| RoCk_4589 a răspuns:

Idem bridgette
adica...mna scene kid sunt km ca emo doar ca se imbraca diferit si asculta nu numai rock ci si alte genuri de muzica: pop.rep.etc.Bine nu stiu daca sunt scene care sa asculte manele rolling on the floor sau populara rolling on the floor

| RoCk_4589 a răspuns:

Ea v-a intrebat doar ce parere aveti...nu ce inseamna scene