| PrecioussGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre Scoala Christine Valmy? (doresc pareri din partea persoanelor care au urmat cursuri la aceasta scoala)
Sunt interesata sa fac cursuri de make-up, dar care sa ma ia de la 0. Daca ati fost la alte scoli si ati fost multumite si imi puteti da detalii, ar fi super.
Daca tot dau un ban, as vrea ca la finalul cursului sa nu-mi para rau. De aceea cer parerea persoanelor care au facut cursuri de make up si imi pot oferi mai multe informatii.
Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Barbye26 a răspuns:

Buna! Nu am fost la acea scoala, insa am cunostinte ce au terminat pe cosmetica, etc...si care sunt chiar ok! Lucreaza de ani in saloane. Te poti uita pe Facebook, la persoane...sa vezi cine cum si ce fel machiaza, sau la lucrarile profesoarelor si a cursantelor.