| Siimonaa a întrebat:

Ce parere aveti despre setul acesta de pensule? Credeti ca ar merita banii?
http://paletutze.blogspot.com/......nsule.html

Răspuns Câştigător
| Heidii a răspuns:

Mie mi se pare de calitate!big grin Acum, dupa parerea mea, ai putea sa-ti iei un set ceva mai mic, la 12 pensule. Setul este mai mult pentru makeup-artisti, iar daca tu esti incepatoare sau nu ai neaparat cunostinte in domeniu ar trebui sa te limitezi la ceva mai putin. In caz de esti makeup-artist setul mi se pare o alegere potrivita. Cat despre pret, mie nu mi se pare exagerat de scump, avand in vedere ca de ex. la Avon, o pensula este in jur de 15 lei, iar calitatea este nu foarte buna. Inmultim pretul de 15 lei la 24 de pensule si obtinem un pret total de 360 de lei! Nu este deloc scump! Iar media pe pensula ar fi de de maxim 10, 5 lei. Te pup!

3 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

De ce nu? Daca esti pasionata de machiaj poti sa o cumperi, sunt banii tai.
Sper ca am ajutat:*
Pwp:*

| Michy_1562 a răspuns:

Setul este pentru saloanele de make up, nu sa te machiezi zi de zi laughing nu cred ca ai nevoie de asa multe si in plus dai banii degeaba.Parerea mea

| RawrLexa a răspuns:

Nu cred ca ar merita:]`.
Chiar asa mult te machezi :]]`?
Setul ala numai pe la saloane de make`up am vazut :d.