| scumpik a întrebat:

Ce parere aveti despre setul gabriella de la avon? l-ati comandat? este dragut sau merita banii? http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/eBrochure.page?index =1&cmpgnYrNr=201104

5 răspunsuri:
| Gabytza_5389 a răspuns:

Dar la ce pagina este? daca este care cred eu. merita. difera. daca tie chiar iti place. eu sunt reprezentattongue

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci cumva reclamă mascată la întreg catalogul prin acest set?
Este vorba de setul de bijuterii!
Sfatul meu, mai bine direct de argint din magazin specializat, acestea din broșură nu au calitatea bună.
Pa, pa.

| scumpik explică:

Legiuitoarea scuza-ma daca te-am suparat scumpa.eu nu faceam reclama la nimic doar vroiam sa aflu ce parere au despre acest set cei care l-au achizitionat deja pentru ca mi l-as dori si eu cand am copiat link-ul am incercat sa copiez doar pg la care era setul dar se pare ca nu am reusit si acum am observat.Iti multumesc pentru gandurile tale 'viclene" dar daca vroiam sa fac reclama nu ma foloseam de un set si daca nu ai sa-mi dai un raspuns bun nu mai zice nimic draga. Decat mult si prost mai bine putin dar binewinking

| scumpik explică:

Scuzati-ma. nu am observat ca nu am copiat pagina cu setul ci tot catalogul dar nu a fost intentia mea.setul este la pagina 129.multumesc.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Bijuteriile de la Avon nu au calitate, acesta este răspunsul.
Dacă vrei să dai banii aiurea și să vezi cum se schimbă culoarea și ce urme o să-ți lase la gât, cumpără.
Pa, pa.