| ZaharAmar a întrebat:

Ce parere aveti despre Sun Media Agency Oradea? E o prostie, nu?

2 răspunsuri:
| AxRob a răspuns:

E frumos

| princess29 a răspuns:

Intr-adevar,la inceput pare ceva ok, te ia de pe centru, te duce la "studio" si acolo semnezi foaia de inscriere, iti face o poza " de testare " si dupa le propune parintilor un contract pe 2 ani cu cursuri si prezentari, am facut cursul, si dupa nu am mai fost sunat-a, ei n-au mai raspuns la telefon, si nu mai erau de gasit. E TEAPA!