| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tinctura de marar pentru cresterea sanilor? Aveti ceva experienta? Sau ce altceva imi recomandati?
Ceaiul de lemn dulce la ce ajuta? Va rog nu luati de pe internet ca nu inteleg nimic... Explicati si voi asa mai "babeste"

1 răspuns:
| necdannec a răspuns:

Mai deea sanii cresc atat cat trebuie si cand le e timpul.Ce e cu atata graba? Am o nepoata care a papat vreo jumatate de an chestie de aia de marar... fara nici un efect.