| Lily_7736 a întrebat:

Ce parere aveti despre tratarea pistruilor cu un produs cosmetic, mai precis "tratament pentru pete cu acid salicilic" de la Avon? Sau despre batonul corector? Se merita? Ati folosit asa ceva?

Răspuns Câştigător
| allgamemuziq a răspuns:

Sincer nu se meritahappy eu nu am incredere in Avon si alte firme de produse cosmeticehappy am foarte multe fete care au folosit asa ceva dupa aceea leau iesit nite pete pe pielehappy oricum acum depinde si de piele ce tesut ai sensibil moale tare etc... dar acum e decizia ta daca vrei sa risti sau nuhappy sper ca te-am ajutat saluthappy

1 răspuns:
| Patricia a răspuns:

Mi-am luat batonul corector acum o saptamana... e bunicel
L-am luat sa ma dau pe cearcane sa nu se mai vada
thinking E mic batonullaughingin poza pare marewaiting
Acopera cat de cat e destul de bun...pentru minethinking
Depinde si de tenul tau