| Rorro02 a întrebat:

Ce părere aveți despre următoarea idee :sa fac dropshipping cu ceasuri de barbati de pe TEMU?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Idee proasta.
Durează o groaza sa vina o comanda, foarte puțin poți plusa la pret, și după ce îți plătești taxe ramai mai cu nimic. Da poți încerca. Sa te vad cu retururile cum te vei descurca.

| Rorro02 explică (pentru suntserios):

Pai pagina pe Facebook boss, comanda telefonic, fără Firma fără nimic, ca pe ig îs doar tineri

| suntserios a răspuns (pentru Rorro02):

Pai vrei sa faci evaziune fiscală? O să te coste inzecit când te prinde anaful. Și mai proasta idee decât prima.

| ReddY25 a răspuns:

Nu sună bine