| AlexandruSAGeorgian a întrebat:

Ce parere aveti? Este un pret corect de 1600lei in 5 luni pentru un curs de frizer coafor manichiurist pedichiurist unde ti se ofera tot? adica lucrezi cu produse wella profesionale, conditii asemanatoare saloanelor profesionale, seminarii gratuite la wella. sa ti se dea echipament de lucru, suport de curs s.m.d, toate fiind incluse in pret?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mie nu mi se pare foarte scump, este normal pentru conditiile oferite, daca sunt asa cum spui, bineinteles daca se ofera o siploma recunoscuta.

| AlexandruSAGeorgian explică (pentru Ioandelasal):

Da diploma recunoscuta bineinteles

4 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Este un pret foarte mic ceea ce nu-mi inspira incredere. Daca studiezi putin piata, vei vedea ca in general doar un curs bun de manichiurist pedichiurist este peste 2000 de lei.

| AlexandruSAGeorgian explică (pentru SaschaM):

Am studiat bine piata si dupa ce am sunat si am vazut poze de la practica mi-am dat seama ce este de incredere https://www.facebook.com/formareplus?fref=ts

| SaschaM a răspuns (pentru AlexandruSAGeorgian):

Eu in locul tau le-as cere niste date de contact ale fostilor cursanti. Ce se vede in poze nu reflecta intotdeauna realitatea. Felicitari ca vrei sa lucrezi in industria asta big grin Si eu sunt manichiurista si make-up artist dar cel putin pe manichiura sunt putini barbati.