| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti fetelor despre acesti pantofi? http://www.newsiasi.ro/......-2010.html

Răspuns Câştigător
| edda0309 a răspuns:

Sunt foarte tari... fac picioarele mai frumoase.:X

30 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Primii zici ca sunt cap de elefant mie nu imi plac chiar deloc sunt foarte ciudati tu ai iesi cu ei pe strada? eu una nu restul sunt draguti unii chiar super

| IrinaAndreea a răspuns:

Unii imi plac foarte mult, altii deloc. De exemplu, cei din poza 4 de jos in sus sunt superbi. :X

| Meryem027 a răspuns:

Unele perechi sunt absolut excelente, dar altele, opusul. big grin

| JustMe a răspuns:

Unii is faini, dar majoritatea modelelor nu sunt de purtat in viata reala.

| Poinsettia a răspuns:

Vai, ce m-am speriat!

| Liniuta_3048 a răspuns:

Unele modele sunt superbe :X, altele oribilestraight face

| ladygaga a răspuns:

Unii sunt draguti, altii ciudati rau.straight face

| ioniiiiiM a răspuns:

Uni di pantofi sunt cam ciudati dar restul sun ok minunati :d

| TDGMeebu a răspuns:

Eu una nu ma vad incaltata in majoritatea pantofilor de aici big grin
Sunt si unii draguti, dar restul...:-&

| Roxii a răspuns:

Fff cool frate!thumbs up

| LittleandLiars a răspuns:

Eu una nu ma vad cu majoritatea pantofilor de aici incaltat... poate genul cuiva este dar al meu nu oh go on

Unii sunt chiar draguti dar altii nu imi plac de loc :X

XOXO

| DeDii a răspuns:

Sunt foarte frumosi. da ti-ai cam rupe gatu cu eilaughing

| 80Cris a răspuns:

Emilio Pucci, poza nr. 20, uitati-va ce paroasa e '' domnisoara''.

| BingBang :D a răspuns:

Unii mai merg, dar alti... groaznic! de pe ce planeta sunt?

| dana_9056 a răspuns:

Au tocul prea mare eu nu mas vedea pe acei pantofi

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

thinking cateva perechi sunt foarte draguta si pot fi folosite la mai multe ocazii

| Akarisu a răspuns:

Mie imi plac toti in afara de 2 si 3, aia sunt oribili

| MiihaxD a răspuns:

Unii sunt draguti si altii pff laughing

| Oana2098 a răspuns:

Majoritatea sunt frumosi, mai ales botinele... cele cu talpa foooarte inalta nu prea se potrivesc pentru nimic, in afara de prezentari de moda.Parere general:sunt superbihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A5-a pereche e chiar simpatica.big grinSi despre ceilalti... unii interesanti, altii pe care nu i-as purta. dar asta-i moda.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Visul fructelor. Cruela de ville.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii sunt draguti, la moda si da un aspect placut celei care ii poarta. Dar unii (cum sunt cei din prima imagine) sunt prea ``exagerati`` si nu i-as purta niciodata.straight face
Bye! :-H

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac cei albastrii, de la Hermeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii dintre ei sunt chiar super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz dar acesti pantofi st ingrozitori

| lori15 a răspuns:

Cooool
Vreau si eu laughing

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Unele sunt chiar frumoase, mi'au placutbig grin...insa nu stiu cum isi tin femeile talpa in primii pantofi de pe site cei facuti de Alexander McQueen... poate sunt chiar comozi, dar nu sunt genul meu:-p
Te'am kiss bye

| Ancuta59 a răspuns:

Sunt oriiibbiillliii

| Hubbaa a răspuns:

Narciso Rodriguez perechea asta e draguta dar picioarele:-&