| Ddyyaa94 a întrebat:

Ce parere aveti in general despre produsele de la Avon?

14 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Mie imi plac.sunt multumita de elehappy

| Andreea_5313 a răspuns:

De la Avon imi plac foarte mult produsele de machiaj si gelurile de dus Senses.
Sunt foarte bune si produsele Planet Spa.
Color Trend si Naturals nu sunt chiar foarte bune in comparatie cu celelalte dar in rest sunt super. Spumantele de baie sunt cele mai tari!
Mie chiar imi plac produsele Avon.

| MerisorulDulce a răspuns:

Produsele de la AVON sunt de buna calitate( dupa parerea mea)happy.
Eu imi cumpar de acolohappy

| Angel_5977 a răspuns:

Pot sa spun ca eu sunt clienta fidelahee hee

In general sunt bune, mai ales cremele de la Planet Spa.

| Anonima_5812 a răspuns:

Sunt de calitate

| cristinna23 a răspuns:

Sunt bune. Mai ales parfumurile, rujurile si alte lucruri dar gentile sunt mai bune la oriflame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok dar imi plac mai mult cele de la oriflame

| Angel_4421 a răspuns:

Sunt foarte bune, de calitate.Eu am o prietena reprezentant de la care cumpar in fiecare luna si sunt foarte bune:XMi-am cumparat multe:gloss, rimel, lac de unghii, parfum, ruj, gel de dusss, etc.

| glamour a răspuns:

Unele sunt ok. Insa nu se compara cu produsele gen l'oreal, garnier etc. Sunt de parere ca merita sa investesti in produse mai scumpe, nu risti sa iti apara bube sau mai stiu eu ce.

| Letytzy@ a răspuns:

O parere buna... mie-mi plac:X

| Unique a răspuns:

Avand in vedere ca este o firma care comercializeaza foarte multe produse cosmetice, parfumerie si altele, si ca este cunoscuta peste tot in lume, nu am o parere rea despre produsele de la Avon, doar ca prin simplul fapt ca sunt destul de scumpe, si nici nu sunt de prea buna calitate, uite mie imi place mai mult firma Lady, produse bune, de calitate de care oricine si le poate permite, preturi avantajoase si super mici, in pluc, cataloage gratuite, inscrieri de la 14 ani, pe numele tau fara nicio problema, ai propriul tau cont pe site, dai comenzi si le pui cand vrei tu, in plus nu te deplasezi nicaieri, ai curier rapid ce iti mai trebuie? Este mai buna de 100 de ori decat Avonul! In plus produsele de la Avon contin multe celule ce dauneaza corpului, mai ales rujurile, nu ma crezi, consulta un cosmetician

| roxana_5374 a răspuns:

Sunt ok dar dupa parerea mea mai de buna calitate sunt cele de la Oriflame.Sunt mai scumpe dar bune...eu una m-am dat o sg data cu o crema de la Avon pe fata(nu mai retin numele) si mi-am distrus fata cand m-a vazut dermatologul si-a pus mana in cap. aaa si nu era o crema ieftina ca eu sunt de ideea:dai un ban dar stai in fata:d oricum fiecare cu parerea lui. pup

| Mariu a răspuns:

Sunt bune, dar nu toate. Cu citiva ani in urma erau super bine si le mergea bine dar acum nu le fac atat de calitative, dar in general nu sunt chiar atat de rele.

| ioana1704 a răspuns:

Sunt si mai bune!