| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, se potriveste parul roscat natural deschis, cu ochii albastrii si cativa pistrui?
Dar despre parul roscat in general? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| FunnyLoOVe a răspuns:

Parul roscat este frumos,sexi,dar nu pe toate persoanele le avantajeaza si atunci cand ai parul roscat este mai greu sa te imbraci pentru a se asorta(ca sa zic asa) si parul cu hainele pe care le porti, trebuie sa imbaci anumite culori, etc. Poti cauta pe net si poti gasi acolo sfaturi despre parul roscat si cum trebuie ingrijit sau cum sa te imbraci atunci cand ai parul roscat.

Succes! Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonim_2270 a răspuns:

DA :* roskatul in general e frumosh :X iar pistrui sunt acceptabili :X smug

Răspuns utilizator avertizat
| auroraa a răspuns:

Imi place foarte tare parul roscat...dar e frumos cand pielea e alba si cu pistrui...cu oki albastri si verzi e ft frumos e asa de soft.