| 009 a întrebat:

Ce parere veti despre crema celltone
http://www.bestsellertv.ro/celltone-pachet-dublu-doar-p- 145.html?
e buna pentru cosuri si semnele lasate de ele? isi merita bani?

asi dori si eu sa incerc

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Da! Se merita.Cumpar-o cu cea mai mare incredere. fundita?happy

| Andreiutz_4276 a răspuns:

Nu se merita.Nici un produs de la teleshopping nu isi merita banii.Crede-ma.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Frecție la un picior de lemn. Am cumpărat și eu 2 produse de la ei și nu sunt mulțumită.
Bani aruncați pe apa sâmbetei. Cel mai bine cumperi de la un salon de înfrumusețare.
Pa, pa.

| danny7 a răspuns:

Cumporo dai an colo de bani iti dau 90909 de parale daca vrei am 120000 parale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nici o parere o folosesc de 2 saptamani imi trec cosurile si apoi apar altele