| deutza_2137 a întrebat:

Ce parfum, spray folositi?

12 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Pur Blanca de la Avon, si imi place si Perceive si Perceive Dew happy

| mgtow a răspuns:

Boss, adidas si denim.

| HoneyBii a răspuns:

L`elixir de la Nina Ricci.

| Karelia123 a răspuns:

Incadescence de la avon (asta e sub forma de spray; roll-on si parfum ) si perceive toate de la avon

| Karelia123 a răspuns:

Incandessence (e sub forma de roll-on; spray si parfum) si tot spray si parfum Perceive toate astea de la avon bye

| Alexoutza a răspuns:

Pai incearca Volare sau Treselle. Funda?

| kkkmakafull a răspuns:

Pur blanca de la avon e super bun si tine nci prea dulce nici prea acru numai bunlaughingti-l recomand

| Dropsyyy a răspuns:

Buna! Eu folosesc doua parfumuri : Beyonce Heat si Narciso Rodriquez for her. happy

| ciresik80 a răspuns:

Am mai multe dar iti recomand today de la avon, giordani white gold de la oriflame si poeme de la lancome are un efect minunatasupra baietilor.

| madyunik a răspuns:

Giordani,Chanel no5 si spray Dove.

| nekokami a răspuns:

Eau sensuelle de rochas ziua si ZEN de shisheido pentru seara.

| InnieMinnie a răspuns:

Killtox,stii cum cad smug ca mustele e putin spuscool