| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Ce parte va place mai mult? Cea alabastra sau cea bronzata?

http://www.euforia.tv/......14168.html

Răspuns Câştigător
| printesuca1999 a răspuns:

Ambele sunt la fel de frumoase si ii sta bine si bronzata si nebronzata happy

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi se pare mai atractivă cu nuanţa ei naturală, de porţelan.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Tenul alab arata mai bine, cel putin pentu fata din imagine.

| BubuLina999 a răspuns:

Cea cu tenul alb bineinteles

| Reiikó a răspuns:

Cea alba.happy

evenso
| evenso a răspuns:

Partea bronzata este mai naturala, mie asta imi place mai mult.

| Adixuuu a răspuns:

Imi place mai mult cea cu tenul mai deschis mereu am crezut ca fetele cu tenul mai alb sunt mai atragatoare

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cea alba, doar pentu ca intodeauna am urat persoanele bronzate, eu nu ma pot bronza din motive genetice, reusesc doar sa ma inrosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu fiind cu tenul ciocolatiu am avut mereu o slabiciune pentru denul deschis si ochii albastri!
Imi place foarte tare si bronzata cu ochii albastri!

e frumoasa oricum... ii sta bine in ambele variante...
dar parca mai deschisa...
Repet. eu sunt bruneta...
pa-pa

| Azazea a răspuns:

Amandoua imi plac, dar parca cea bronzata e mai misto, ii scoate in evidenta ochii big grin

| AwakenTheMonster a răspuns:

Partea din stânga.
Totuşi, ştii cum o cheamă?
Adică, seamănă al naibii cu :
http://2.bp.blogspot.com/......00/jv3.jpg

| lahme a răspuns:

Tenul mai deschis. pe cel mai bronzat se vad urat ochii, sau ochiul big grin

| BootsToAsses a răspuns:

Niciuna