| chocolatedream a întrebat:

Ce pasta de dintii e cea mai buna? Adica am incercat colgate, blendamed, aquafresh si nu stiu care ii cea mai buna. CE parere aveti?

12 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Cred ca totusi colgate...

| Jerrry a răspuns:

Colgate b-)

| Vla2xD a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie,SignalWhite pentru albire, Colgate pentru protectie, si AquaFresh pentru o respiratie proaspatahappy

| BoRnY a răspuns:

Blend-a-med e mai buna chiar si decat colgate...plus ca atunci cand folosesc colgate simt ca-mi ia foc limba de la atata mentol...depinde si de gustul tau

| Siracuzia a răspuns:

Colgate Max White.

| HybridLover a răspuns:

Colgate pentru albirea dintilor, Seosodyne pentru dinti sensibli si carii iar Paradontax pentru cei ce sufera de paradontoza (pentru omaneii in varsta)

| annkaa a răspuns:

Eu folosesc Colgate e super buna:*

| andra_9585 a răspuns:

Colagate max fresh albastra, preferata mea.Trebuie sa o incercibig grin

| Eღilia62 a răspuns:

Eu recomand http://www.google.ro/......tp?/imgres
Glumeam.Eu folosesc Colgate maximum cavity protection.

| GeorgeGabriel a răspuns:

Colgate sau blendamed amundoua sunt bune sau intra pe www.blendamed.ro

| anna_7232 a răspuns:

Colgate.este cea mai buna. mereu am folosit`o si am dintii ft albi.

| Teo_7336 a răspuns:

Denta Plus :-)