| Alissonn a întrebat:

Ce patesti daca intri cu telefonul la solar? (adica cand te bronzezi)

3 răspunsuri:
| Cosmin a răspuns:

Mori in cele mai groaznice chinuri!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Il pui pe burta, cu tastele in jos si-ti vei putea, apoi, folosi burta pe post de telefon, fara riscul de a nu sti pe unde l-ai pus.
Acum, serios vorbind: chiar nu poti sa stai 15 minute fara telefon? Crezi ca, in alea 15 minute, o sa vanda Bill Gates Microsoft si ratezi bunatate de afacere?

| b3by13 a răspuns:

Telefonul emite niste radiatii chiar si cand vorbesti la el, si avand in vedere ca si solaru emite radiatii, iti vor afecta corpul mai mult decat ar face-o singure.