| Baaamilogule a întrebat:

Ce pereche de adidasi pot sa imi iau care sa ma tina mult timp? Mi-am luat air force 1 si s-au facut foarte urati, galbeni in doar 2-3 luni

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Daca nu ai grija de ei se fac toti urati. Indiferent ca sunt ei de firma de renume sau nu.
Eu am renuntat sa mai caut papuci de "firma" si sa dau bani multi degeaba, cand pot sa dau 100-200 de lei pe o pereche care-mi fac cu ochiul si daca nu sunt renumiti.

| minattudor0667 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să iei niște soluții din alea la sizer, buzz