| AnonimusGirl a întrebat:

Ce placi de par sunt mai bune? Remington sau Rowenta? Si pentru ce e bun invelisul ceramic?

4 răspunsuri:
| PinkSugar a răspuns:

Eu de 2 ani am Remington si sa stii ca nu este scumpa acum 2 ani am dat pe ea 150 ron cam asa imi aduc aminte >>asa este http://www.google.jo/......tp?/imgres

| tyna90 a răspuns:

Investeste intr-o placa profesionala, este in jur de 500 ron in profi hair. magazinul il gasesti in afi sau cora militari

| AnonimusGirl explică (pentru tyna90):

Nu pot sa dau chiar 500 de ron avand in vedere ca am parul relativ drept si nu vreau sa o folosesc mereu... Deci imi poti raspunde la intrebare?

| tyna90 a răspuns:

La preturile astea nu cred ca au ceramica buna. Este decizia ta, parul tau tongue