| dorinta04 a întrebat:

Ce placi sunt mai bune? Cele de la remington sau rowenta?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Pai clar Remington, si rownta au placi bune insa mi se pare ca au niste preturi cam mari pentru. calitatea pe care o ofera, de exemplu daca luam 2 placi de aceeasi calitate una Remington, alta rownta, cea Remington e 2 milioande cea rowenta 3, si au si aceeasi calitate. Folosesc placi de la Remington de mult timp si sunt foarte multumita de ele. E normal insa daca iti iei o placa ieftina de 100 de lei sa nu fi prea multumita de ea insa placile de la 200 lei in sus la Remington au o calitate ft. buna, mult mai buna decat cele de la rowenta, parerea mea.

| Deea236 a răspuns:

Remington. Pai, am si eu un Remington si sunt multumita de ea.
Sper ca te-am ajutat! Fundita? love struck

| Joanne1703 a răspuns:

Remington e cea mai bunahappy

| HuBaBuBaa a răspuns:

Remington pentru ca mama meah` este cOafeza sh` am aflat de la ea :*.

| Mylifeispink a răspuns:

Remington ..si in special Shine Therapy

| AnnaLuuv a răspuns:

Buna!
Am placa de la Remington de 1 an si ceva si sunt extrem de multumita de ea. Toate prietenele mele au de la Remington si sunt multumite de ea.Iti recomand Remington!

Sper ca te'am ajutat!

| Lexuuuu a răspuns:

Remington? straight face Nu inteleg cu ce va multumeste pe toate. Am avut Remington vreo 2 ani si dupa 2ore mi se ondula parul in ultimul hal straight face.
Eu iti recomant Respect de la Rowenta, o am de un an de zile si intinde geniuss! Ma tine chiar si 2 zile, de asta da, sunt multumita, dar na, alegerea ta! :*

| Phobos33 a răspuns:

Remington.....parerea mea happy