| Rebe97 a întrebat:

Ce pot face ca buzele mele sa para mai carnoase?

Răspuns Câştigător
| andrick a răspuns:

Stai departe de rujurile inchise la culoare! Acestea vor crea impresia de buze si mai subtiri decat sunt ele in realitate. Indiferent de varsta si ocazie, opteaza pentru un ruj intr-o nuanta mai deschisa si totodata mai tinereasca. E un fapt dovedit ca nuantele deschise vor raspandi aspectul unor buze mai pline si mai apetisante. 2. O alegere ideala daca vrei buze mai carnoase si mai frumoase sunt nuantele de ruj sidefate, tot cu efect de marire a buzelor.

6 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Sa le perii cu o periuta si miere de albine 5 minute zilnic.

| Maria123 a răspuns:

Te dai pe buze cu un ruj simplu si pe mijlocul buzelor te dai cu gloss lucios mai dechis.

| benny a răspuns:

Botox,simplu ca buna ziua

| andrick a răspuns (pentru benny):

Stai departe de rujurile inchise la culoare! Acestea vor crea impresia de buze si mai subtiri decat sunt ele in realitate. Indiferent de varsta si ocazie, opteaza pentru un ruj intr-o nuanta mai deschisa si totodata mai tinereasca. E un fapt dovedit ca nuantele deschise vor raspandi aspectul unor buze mai pline si mai apetisante. 2. O alegere ideala daca vrei buze mai carnoase si mai frumoase sunt nuantele de ruj sidefate, tot cu efect de marire a buzelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai carnoase? Poate nu o sa para "mai carnoase", insa exista un lipstick special la Avon cu extracte de ardei, sau ceva de genul, care pisca putin (nu chiar oribil), dar le scot in evidenta mai mult.
Il poti alege in diverse culori si ajuta.

| CinevaUndeva a răspuns:

Cu luciu/balsam de buze cu efect de volum. funda?batting eyelashes

| ursuletzultau a răspuns:

Iti bagi silicoane