| Nana13HopeAndSucces a întrebat:

Ce pot face ca sa scap de aspectul de coaja de portocala al pielii?

3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Incerca o crema hidratanta de la dove pentru ca te va ajuta sau schimba sapunul.

| Isabellblablabla a răspuns:

Poti incepe prin a bea apa multa zilnic pentru hidratare(eventual cu cateva picaturi de lamaie pentru ca grabeste arderea grasimii), sa renunti la bauturi carbogazoase,dulciuri,junk food si sa iti stabilesti o dieta bazata pe fructe, legume, peste, carne alba, iaurturi. Pentru ca e vara si vremea ne permite, poti alerge prin parc, sau face plimbari lungi, plimbari cu bicicleta, sau poti cauta pe youtube tutoriale cu exercitii fizice. Iar Seara, dupa dus fa-ti un masaj puternic de cateva minute cu o crema anticelulitica. Bafta! happy