| daanaaa77 a întrebat:

Ce pot face :folosesc creion dermatograf si mascara si mi se intinde creionul foarte rau dupa aproximativ 2 ore dupa ce am dat. Ce pot sa fac, mai bine zis ce creion ar trebui sa folosesc? de la avon oare?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai doua solutii.Prima,inainte sa te dai cu creionul dermatograf, da cu un fard de culoarea pielii(bej-roz) si apoi cu dermatograful.Adoua solutie,foloseste tus,eyeliner,cauta unul cu varf tare si pe urma,acolo unde stii ca va curge(la colturile ochilor,de obicei)umple sub dunga,tot cu fard de culoarea pielii, in cantitati mici, nu trebuie mult.Succes!

4 răspunsuri:
| DinaraStakhovska a răspuns:

Eu am un tus de ochii lichid e foarte foarte bun.Cred ca cele da la Avon sunt bune dar eu folosesc de la Lady`s FUNDA?love struck

| everyyoueveryme a răspuns:

Foloseste tus(eyeliner oriflame) negru, e foarte bun!

| Gaby_5114 a răspuns:

Dap de la Avon sunt cele mai bune produse

| Roxana_2818 a răspuns:

Incearca de la maybelline nu avon