| anonima_4094 a întrebat:

Ce pot face gaurilor din urechi, as vrea sa le micsorez deoarece sau largit

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cred ca poti vorbi cu un doctor, el sigur va stii cum sa-ti faca gaurile sa se inchida si peste o perioada iti dai gauri din nou.asta e singura solutie, sau iti poti da gauri in alt loc pe ureche, am vazut ca se poarta.

4 răspunsuri:
| jolie_3446 a răspuns:

Nu mai porti cercei o perioada

| zu a răspuns:

Eu zic sa le lasi sa se astupe nepurtand cercei o vreme, si apoi mergi si iti faci alte gauri.

| zu a răspuns:

Eu zic sa le lasi sa se astupe nepurtand cercei o vreme,si apoi mergi si iti faci alte gauri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc fetelor...