| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Ce pot face pentru a avea un ten curat? Imi puteti recomanda niste produse de ingrijire big grin

4 răspunsuri:
| helen1932 a răspuns:

Pai, eu folosesc Clearasil si functionaeaza foarte bine! happy
Eu mai am si de la Garnier un roll-on stick (Garnier Pure Active Roll-On, cam 25-30 lei) si am un ten aproape perfect, dar trebuie sa te speli in fiecare seara si dimineata si sa iti pastrezi tenul curat, fara transpiratie si mizerie, chiar daca te speli numai cu apa happy! Sper ca te-am ajutat!

| LoveBlind a răspuns:

Iati de la avon Clearasil e cel mai bun! Si nu ff scump vreo 15 lei

| onasis1961 a răspuns:

Trebuie sa iei 350gr. de miere,150gr. aloee de cel putin 3 ani,150gr.lamaie.Aloea si lamaia le treci prin masina de tocat carne.Intrun borcan cu capac filetat amesteci toate ingredientele si mesteci zilnic timp de 10 zile.Dupa aceia seara inainte de culcare dai pe fata si asteptei sa se usuce .Dimineata te speli pe fata numai cu apa rece si sapun.Bafta!

| ioana_3527 a răspuns:

Iti zic eu cumhappy si eu am avut probleme cu tenul si acum sunt fericita ca am scapat mai intai cumparati de la farmacie pudra de argila e 1.20 lei si iti faci in fiecare seara dar inainte sa te dai cu argila te speli cu sapun Nivea Baby Nature e foarte bunlove struckpe urma aplici argila si stai o ora cu ea pe fata iar pe timpul zilei spalate destul de des cu sapun si apa pe fata vei reduce impuritatile si vei avea un ten curat fara cosuri si finlove struck