| SweetChild1 a întrebat:

Ce pot face pentru a slăbi doar la față?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți.
dar persoanele cu fălcuțe sunt tare simpatice happy

| kiri11 a răspuns:

Depinde de structura craniului - ceea ce vrei tu este destul de greu de obtinut. Intrebarea este daca doar la fata doresti sa slabesti sau ai aceeasi problema in general?

| PinkPanther001 a răspuns:

Nu poti slabi doar intr-o parte a corpului respectiv fata. Cand slabesti vei slabi cu totul.

| SweetChild1 explică:

Nu e o glumă bună, având în vedere că am doar 14 ani.

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru SweetChild1):

Daca nu-ti plac glumele astea, inseamna ca esti cuminte, RESPECT, nu prea am mai vazut asa ceva laughing

| bibi518 a răspuns:

Pai forma fetei variaza de la o persoana la alta, asta depinde de structura ta. Daca ai fata ovala sa zicem, degeaba slabesti ca tot ovala ramane.