| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa-mi creasca parul mai repede? Chiar foarte repede, daca se poate

9 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună! Ceva rapid prin care să-ţi crească părul nu vei găsi, însă am auzit că măştile cu ulei de ricin ajută. Poţi încerca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

folosește ulei de ricin.

| kiri11 a răspuns:

Am citit ca uleiul de cocos este foarte bun pentru astfel de probleme, desi eu folosesc un produs hairmastic care ar putea sa-ti fie de ajutor. Pentru mine a fost happy

| AnaAna23 a răspuns:

Ulei de ricin, masca pentru par! http://www.andreearaicu.ro/......ea-parului

| MrsAllAmerican a răspuns:

Piaptana-l mai des si maseaza-ti pielea capului cu buricul degetelor sau da-te cu ulei de ricin.

| Mrr_Añña_1982 a răspuns:

Buna Iti recomand sa il tii in coada deoarece iti fortezi radacina si creste mai repede si cand faci baiesa te dai cu ulei de argan. (am auzit ca e bun si uleiul de argan pentru regenerare, hranire si stralucire). Poti sa folosesti si ulei de ricin.

FUNDOI? :O3 :*

| smantanosu a răspuns:

Mananca porumb fiert si daca poti unge-te cu sare de lamaie pe corp. (In special unde vrei sa-ti creasca par)

| anonim_4396 explică (pentru smantanosu):

rolling on the floor

| LadyCaty a răspuns:

Trebue sa il misti mult adica aproape tot timpul si sa ii faci masaj la radacini cind te speli.