| nenhum a întrebat:

Ce pot sa fac ca unghiile mele sa capete o forma frumoasa?

6 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Du'te la un salon de manichiura si pedichiura. Eu zic ca acolo ti'ar da o forma draguta, dar dupa va trebuii sa te duci in continuare ca sa iti ramana forma.
Succes!

| diclorofosfat a răspuns:

Stilista mea a zis ca forma unghiilor cam nu o poti schimba, e asa cum o ai, eu cind eram mica imi rodeam unghiile- ceea ce regret enorm, caci am o forma foarte urata, si nu se mai poate face nimic, de aia le am facute cu gel

| Sheisshe a răspuns:

Le faci cu pilahappy

| laura_7620 a răspuns:

Trebuie sa le dai tu forma si cu cu timpul ele se formeaza.

| loock a răspuns:

Poti tu singura sa iti dai o forma draguta...ai nevoie doar de o pila...

| florinalbert a răspuns:

Pileazale rotund si da-le cu oja nu prea stridenta daca nu te descurci du-te o singura data la un salon si dupa ce vezi procedura ti-le faci singura.nu iti recomand cu gel pentru ca iti distruge unghia