Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa face pentru a nu mai avea matreata? Ma spal cu wash&go. Si in plus se unge si foarte repede (mai mult asta ma deranjeaza).

7 răspunsuri:
| deeaandreeea a răspuns:

Incerca sa schimbi saponul si sa iti ti parul prins asa se pastreaza mai curata happy Din cate stiu eu parul nostru scereta un ulei si de aia se face uleios.

| PandaEcrazy a răspuns:

Nu este prea bun, spala-te mai bine cu Sebum Control, ala este intr-adevar bum

| MariaIsabela a răspuns:

Cu head&shoulders...e cel mai bun, nu doar reclame, ci e realitate, eu il folosesc din totdeauna, am mai schimbat, dar tot la el m-am intors.

| Bixuuuuuu a răspuns:

Eu m.am spalat cu otet..si crede-ma ca e cel mai bun si mai ales natural...si nici nu miroase dupa.

| mona a răspuns:

Incearca sa schimbi samponul cu pantene antimatreata

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,spala-te cu hedan&shoulders mentol, este foarte bun

| Generalul a răspuns:

Gama de sampoane Clear este foarte buna.