| Elisabeta21 a întrebat:

Ce preferați mai mult, Avon, Oriflame, Farmasi, Infinity?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prefer cosmeticele care au un aport de calitate, nu doar parfumuri și tot felul de iritanți.
mai exact, ivatherm, cerave, bioderma, avene, la roche possay, uriage etc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Avon, au produse bune atit petru femei cît si pentru barbati, parfumuri, geluri de duș si de ras, plus eu prefer deo rolonul Avon este super.

| Sofer a răspuns:

Aleg avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc spirt.

| blairelovesmusic a răspuns:

Avon.

| Bianca1203 a răspuns:

Avon,dar și Oriflame, Farmasi și Infinit sunt cele mai proaste firme cu cele mai proaste produse ever, am luat o mascara de la Farmasi și în 3 luni s-a uscat având în vedere că eu mai mereu mă dau cu mascara.

| numeandprenumeu1 a răspuns:

Avonhappy