| Denisa a întrebat:

Ce preferati? Persoanele cu buze groase sau persoanele cu buze subtiri?(nu atat de subiri incat sa nu se vada...medii sa zicem)

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Mi se pare normal sa fie medii... fara exagerari...

8 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Prefer baietii cu buzele medii, potrivite.Nu stiu cat de mult mi-ar placea sa vad un "buzuc". Si la fete e aceeasi treaba, nu cred ca baietilor le plac buzele umflate cu pompa.Naturaletea e cea mai frumoasa.

| sensesDelight a răspuns:

Se spune că persoanele cu buzele mai groase sărută mai pasional, mult mai bine decât cele cu buze subțiri, ceea ce este o prostie, total neadevărată. Dacă știi să săruți o faci și fără buze. laughing
Apoi, mie la fete îmi plac toate tipurile de buze dacă are o față senină și e cochetă, drăgălașă.
La băieți în schimb, prefer buzele subțiri. Mi se par mai interesante. big grin.

| RXN a răspuns:

Atata timp cat forma buzelor i se potriveste fizionomiei fetei persoanei respective, nu am nicio preferinta.happy

| Contrast a răspuns:

Pt "D" am doua intrebari:
1. Cum poti saruta fara buze?! :-o
2. Tu saruti si fete si baieti?! :d

| NickiMinaj a răspuns:

Buze groase happy clar.

| PeAcE a răspuns:

Mie una imi plac baietii cu buzele mari sau ma rog, nici exagerate, dar totusi..., iar la fete cred ca cele mai frumuoase sunt cele medii.
Eu cam asa am buzele...batting eyelashes

| Cubulets a răspuns:

Medii

| TotEu a răspuns:

Eu una prefer sa am buzele cum le am acum...adica nici groase nici f subtzirihee hee