Întrebare recomandată | Threeforest5 a întrebat:

Ce produs de bronz rapid care sa si faca treaba recomandati? Un ulei..sau altceva..sa fie cel mai bun!

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Lampa de sudură.

| Threeforest5 explică (pentru gabicoo):

Un răspuns super bun, oare si o funie?

| dragodana a răspuns:

Buna!
Ulei de plaja de Elmiplant sau Gerovital cu SPF6.
Dar daca ai pielea alba ia-o de la 50, apoi 30, apoi 10, apoi 6. Unele uleiuri nu au deloc SPF, dar pana acolo trebuie mult bronz si sincer nu as recomanda pentru ca soarele a devenit din ce in ce mai nociv.

| newaccountbye a răspuns:

Să nu cumva să folosești vreun tip de ulei pentru ca ele ard NU bronzează. Genul ăsta de produse sunt cele mai bune https://www.skroutz.ro/......150ml.html

| Sjhxjcks a răspuns:

Eu folosesc ulei de cocos și ulei de măsline combinate