| Be12345 a întrebat:

Ce produse Avon v-a plac? care v`i se par cele mai bune?
pentru cel mai bun raspuns funda :*

Răspuns Câştigător
| ViseInCulori a răspuns:

Mda.parfumul Little black dress. e cel mai bun produs.chiar merita.happy

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Imi place mult rimelul supershoc! si te astept si pe blogul meu de beauty http://crystinutsa.blogspot.com/ in curand mai multe postari

| Crina_8634 a răspuns:

Little black dress, JF si gelul de dus Mistique.

| pink_7086 a răspuns:

Majoritatea sunt cam proaste fata de alte firme gen Oriflame... dar cele de la solution si planet spa sunt bunicele. Dintre parfumuri little black dress mi se pare ca miroase cel mai bine happy

pa-pa:-H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cele mai bune sunt cremele pentru. maini... u stii ce moi sunt?! sunt super le folosesc sh ma ajuta sa nu am riduri(cand imi dau pe fata)... dar ti-as recomanda sa nu le folosesti pe fata daca ai sub 14 ani.stii pentru ca la batranete fata o sa-ti fie zbarcita!