| sillvana a întrebat:

Ce produse cosmetice care lumineaza tenul stiti? si vara asta m-am gandit sa nu imi umplu fata numai cu pudra, fond de ten etc..ma gandesc sa aplic un machiaj mai usor.ce imi sugerati? fundita

2 răspunsuri:
| Mandarina888 a răspuns:

Poti incerca B.B cremele de la garnier, l'oreal sau cremele colorate de la oriflame, avon!

| tp a răspuns:

Poti folosi bb cream de la garnier sau sa comanzi de pe ebay de la missha nu platesti transport si pretul este cam acelasi vreo 24 lei. Daca ai un ten curat poti folosi si crema de la nivea natural beauty si o sa-ti dea o stralucire de bronz.