| SERIALS a întrebat:

Ce produse folositi cand faceti dus ca sa miroase pielea?

10 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Doar spumantele de baie nu o să ajute, mai ales cele de la avon care se risipesc când ți-e lumea mai dragă laughing
Gelul de duș mai ajută, dar pentru mine personal cel mai bine a funcționat loțiunea de corp (body milk) cu diferite "arome" pe care o aplici peste tot după duș. Datorită faptului că nu o speli, ci o lași pe piele, parfumul ei nu se risipește la fel de ușor. Mai ales că te și hidratează bine de tot.
De asemenea, așa ca bonus, am observat că dacă parfum în păr atunci când abia am ieșit din duș părul menține mirosul câteva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gel de duș Dove, Nivea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, eu folosesc produse fara parfum. Cei de la tesori d'oriente au geluri de dus foarte parfumate si mirosul persista cateva ore bune, dar produsele care au o concentratie mare de parfum sunt daunatoare pentru piele. Si cei de la Yves Rocher, au produse cu mirosuri faine si care persista binisor.
https://www.yves-rocher.ro/gel_de_dus_crema_bob_de_cafea_din_brazilia

| Catalina990099 a răspuns:

Eu folosesc gel de dus Dove, cu diferite arome sau deloc. Foloseam des si pe cele de la Avon dar imi usucă pielea prea mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Maria209 a răspuns:

Folosesc spumă de la victorias secret (da sunt scumpe dar merită să încerci) după aia folisesc o loţiune de corp tot de la victorias(sunt de mai multe tipuri)

| TFlorentina8050 a răspuns:

Eu folosesc spumante de baie de la avon, nu stiu daca esti fata sau baiat. La fete recomand rodia si trandafirul, sau crinul, liliacul, orhideea si la barbat clasicele geluri de dus albastre sau verzi cu ocean sau tropical. Nu sunt deloc scumpe mai ales daca le prinzi la reducere. Funda?

| SERIALS explică (pentru TFlorentina8050):

Cam cat costa? poti oferi un link sa vad cum arata?
Dupa dus pielea are un miros imbatator?

| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Pana la miros, produsele pe care le folosesti in primul rand trebuie sa te hidrateze, sa te revigoreze, sa iti calmeze pielea, sa nu iti usuce pielea. Apoi poti folosi unul din parfumurile tale preferate. Daca ai nevoie de detalii, da-mi un semn, sa iti pot recomanda produse. Multumesc

| SERIALS explică (pentru AugustPetra):

Recomanda-mi produse.