| Alinnutza07 a întrebat:

Ce produse pentru par pot folosi ca sa imi protejeze parul de placa si sa nu se mai arda asa de usor? De unde le pot cumpara si cam cat costa? multumesc fundita :*

3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Mergi la farmacie...e un spray!

| xBlackxAngelx08 a răspuns:

Poti folosi de la gerovital, este un ser, si se aplica pe parul umed. Poti sa-l cumperi de la farmacie sau plafar.big grin:*

| Cristiana_1570 a răspuns:

Poti folosi produse Syos! Is foarte bune si nu poti sa ii faci nimic ca sa nu se mai arda, decat sa nu il mai faci cu placa...
Costa cam 20 de lei... :* sper ca te ajuta... :*