| AvonWbusiness a întrebat:

Ce produse va plac de la Avon?

Răspuns Câştigător
| zalisa a răspuns:

Spumant de baie love struck

3 răspunsuri:
| Lllllllllll a răspuns:

Cosmeticele ColorTrend, spray-urile de corp, gloss-urile thinking

Sincera sa fiu marea majoritate, la cate am comanda deja stiu care sunt bune si care nu (in mare parte).

| anonim_2270 a răspuns:

Nimiclaughing) acum serioss sunt varza alea d l avon! eu sunt reprezentant l orriflame : si sunt ff multumita d produse. daca doresti ceva d l orriflame add printzesa_ta. dulce@yahoo.com nu iti va parea raw;* am avut ocazia s fiu si reprez l avon dar nu am vrut! ok pa-pa

| SyntheticFeelings a răspuns:

Produsele advance techniques, fardurile pentru ochi, luciurile de la colour trend, produsele avon naturals, parfumuri: little black dress, incandescence, christian lacroix si altele, cele de la planet spa in special cu ulei de masline si minerale din marea moarta etc. happy