| neanicu a întrebat:

Ce remedii zilnice, ar mai fi de recomandat pentru tenul foarte gras? pe langa apa si sapun?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alice_5598 a răspuns:

NU sapun. Un gel de curatare pentru tenul gras.Eu iti recomand avene cleanance(gasesti la sensiblu) si eventual o lotiune tonica. Dar gelul este foarte bun si te speli cu el dimineata si seara.

| fashionaddict a răspuns:

Lotiune tonica, crema de fata pentru ten gras.

| Yuuki_5557 a răspuns:

Infuzie cu musetel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malai. te speli seara cu malai pe fata... portocala... le tai felii si iti freci fata cu ele, stai asa pana simti ca s-a uscat putin si te clatesti bine. laughing

| deedee17 a răspuns:

Sapunul nu e bun fiindca astupa porii. Incearca sa te speli cu Normaderm de la Vichy. E bun.