| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Ce rimel de la Avon este bun?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Supershock rimel de la avon, măreste genele de 2 ori, le dă volum. Incearcă l fetele sunt foarte incintate de el.

| OnuOnulică a răspuns:

Aero Volume.

| FloareAlbastra123 a răspuns:

Eu sunt reprezentat Avon de 5 ani.Pe parcursul anilor, am avut u numar foarte mare de comenzi pentru rimelul SuperShock.Toate clientele au fost si sunt in continuare multumite de el.Si eu folosesc doar acest rimel, nici nu ma gandesc sa ma indrept catre altul.Toate cele bune happy

| RoxanaHemmings a răspuns:

Deci. Iti spun din propria mea expierinta pe care am avut-o cu rimelurile dar si ca repreentant Avon.
Pe primul loc este Luxe. Ti-l recomand cu drag. Nu se imprastie. Si da o alungire perfecta genelor tale
Super drama
Mega effects. Dar se imprastie la contacttul cu apa.
Sper ca t-am ajutat!

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru RoxanaHemmings):

Da, Luxe am avut si eu si ii dau nota 10!:d

| Andreiuut_Lorii_1999 a răspuns:

Mega effect